2008 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Kristin Minasyan, 2010 yılında aynı üniversitenin Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programını yarı burslu olarak tamamlamış olup Uzman Psikolog unvanını almıştır.

Uzm. Psikolog Şenay Celikbaş Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Çapa Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Ana Bilim Dalı’nda stajlar yapmıştır.

Uzman Psikolojik Danışman Selin Özkan 1972 yılında İstanbul’da doğmuş olup, Sınıf Öğretmenliği lisans eğitimini 1994 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi’nde tamamlamıştır.

2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Tuğba Sarı, 2011’de Haliç Üniversitesi Tezli Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamış olup Uzman Psikolog unvanını kazanmıştır

Lisans eğitimini burslu olarak girdiği İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır.

Aile Danısmani/Gelişim Psikolojisi Uzmanı

Ortaokul ve lise öğrenim hayatını İtalyan Lisesi’nde tamamlayan Göncü Arslan, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamlamasının ardından Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünde Sosyal Gelişim Psikolojisi üzerine yaptığı yüksek lisans eğitimini “Erken Dönem Anne-Bebek İlişkisinin Geliştirilmesinde Anneye Yönelik Psiko-Sosyal Eğitimler” isimli çalışmasıyla bitirmiştir.Hemen arkasından tamamlamış olduğu Aile Danışmanlık programı ile birlikte bireysel danışmanlık, grup ve aile danışmanlıkları gerçekleştirmeye ve çocukların sosyal, duygusal meseleleri üzerinde çalışmaya odaklanmıştır.