2008 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Kristin Minasyan, 2010 yılında aynı üniversitenin Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programını yarı burslu olarak tamamlamış olup Uzman Psikolog unvanını almıştır.

Uzm. Psikolog Şenay Celikbaş Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Çapa Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Ana Bilim Dalı’nda stajlar yapmıştır.

Uzman Psikolojik Danışman Selin Özkan 1972 yılında İstanbul’da doğmuş olup, Sınıf Öğretmenliği lisans eğitimini 1994 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi’nde tamamlamıştır.

2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Tuğba Sarı, 2011’de Haliç Üniversitesi Tezli Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamış olup Uzman Psikolog unvanını kazanmıştır

Lisans eğitimini burslu olarak girdiği İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır.

2000 yılında Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümündeki eğitimini birincilikle tamamlamıştır.

Psikoloji bölümü lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi’nde 2009 yılında, onur derecesi ile tamamlamıştır. Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji odaklı Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programından 2014 yılında mezun olan Tuğba Pirinçcioğlu, yüksek lisans tezi kapsamında

Nişantaşı Özel Işık Lisesi ve ardından Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Bir süre yerli ve yabancı şirketlerde yönetici olarak çalıştı.

DİL VE KONUŞMA TERAPİSTİ

2018 yılında Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma terapisi bölümünden mezun olan Esra Merve Sarı ,2017 yılından itibaren aktif olarak dil ve konuşma bozuklukları alanında vaka gözlemlemekte ve çeşitli değerlendirme-müdahalelerde bulunmaktadır.

PSİKOLOG-TALYA-DİŞAĞCIYAN

2013 yılında Kadir Has Üniversitesi Psikoloji bölümüne burslu olarak başlayıp okulun ikinci döneminden itibaren onur bursu almaya hak kazanan Talya Dişağcıyan, 2017 yılında bölümünden yüksek onur derecesi, fakülte ve bölüm dereceleriyle mezun olmuştur.